Apartament ne shitje ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Shitje 343,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2240
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 115 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 343,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje me afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti .Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar me standarte te larta bashkekohore e konceptuar per te ofruar nje jetese te qete dhe te sigurt . Apartamenti eshte i investuar me firnitura te cilesise premium.

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme