Jepet apartament 1+1 me qera, kompleksi Magnet , Tirana

Dhene me qira 460 €

Karakteristikat

  • ID: REA2124
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 75 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 460 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qera, kompleksi Magnet,21 Dhjetori.
Apartemnti jepet me qera per here te pare .
Planimetri e rregullt. Ndertimi i ri.
Zone e zhvilluar dhe me te gjitha facilitetet afer objektit te banimit
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 - ose në email : [email protected]

Prona të ngjashme