Shitet apartamete 2+1 ne Unazen e Re Ish Sheshi Shqiponja, Tirana

Per Shitje 119,350 €

Karakteristikat

  • ID: REA2195
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 12.89 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 119,350 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartamente 2+1 ne zonen e ish Sheshit Shqiponja,apartamenti disponon nje siperfaqe 108.5m2 dhe organizohet ne dy dhoma dhumi, nje ambjente gatimi sebashku me kuzhine,dy tualete dhe nje ballkon,apartamenti eshte pjese e nje komplesi ne ndertim e siper i ndertuar me nje cilsi dhe kualitet teper te larte,zona eshte ne zhvillim dhe infrastukture te mire dhe te sapo organizuar,aksesi ne kryeqytet eshte shume i lehte gjithashtu dhe per te levizur ne gjith qytetin,me shkolla ,spitale, qendra tregtare cdo je afer.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme