SHITET APARTAMENT 2+1+2, TEK PARKU OLIMPIK Parku Olimpik, Tirana

Shitur 1,800 €

Karakteristikat

 • ID: REA2250
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 135 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,800 €
 • Cmimi/m2: 1800€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të në një prej komplekseve më të reja të zonës, e cila siguron standarte për një jetesë cilësore.
Apartamenti është i pozicionuar në një zonë shumë të mirë, vetëm 3 min larg gjelbërimit që të ofron Parku Kombëtar i Liqenit dhe Kopshti Botanik.

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 135 m2, nga të cilat:

-1 sallon ndenjeje së bashku me kuzhinën,
-2 dhoma gjumi,
-2 tualete,
-2 ballkone të bollshme me super pamje nga Parku i Liqenit si dhe Kopshti Botanik.

Kompleksi është lehtësisht i aksesueshëm nga rrugë kryesore që lidhin arterie të rëndësishme të kryeqytetit. Gjithashtu është menduar që brenda kompleksit të ndërtohet shumë shpejt dhe një shkollë.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • Lift
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme