SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT , Tirana

Per Shitje 270,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2699
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 112 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 270,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

.Shitet apartament 2+1+2 me sipërfaqe totale prej 112 m2 bruto dhe 96 m2 neto.

Apartamenti organizohet në
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualet;
-1 ballkone të bollshëm.
-1 korridor shperndares

Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të një godine me ashensor, ambjenti është i pa banuar më parë totalisht i ri.
Ka sistem kondicionimi dhe cdo gjë të nevojshme ,nuk ka nevoj për investim shtesë .
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të kërkuara që të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme .
Ka një pamje që të dhuron qetësi dhe relaks në një zonë familjare .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme