APARTAMENT 3+1+2 PËR SHITJE TEK RRUGA BILL KLINTON Rr Bill Kliniton, Tirana

Per Shitje 188,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2619
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 120 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 188,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit, rruga Bill Klinton.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt me një sipërfaqe totale prej 120 m2 e 108 neto dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-3 Dhoma gjumi,
-2 Tualete ;
- Ballkon

Apartamenti ndodhet në katin e 3-te në një pallat të ri me ashensor, me pamje të lirë.
Apartamenti është tërësisht i mobiluar, pamje e lirë dhe në diell, orientim jug-lindje-perëndim .

Mundesi për tu ndarë në 2 hyrje 2+1 dhe garsoniere.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në kryeqytet, për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës e cila ndodhet shumë afër Parkut të Liqenit, Unazës së re dhe sheshit Nënë Tereza, si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Apartamenti disponon certifikate pronësie.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme