KLERING - APARTAMENT 1+1 TE KOMUNA E PARISIT Komuna e Parisit, Tirana

Per Shitje 138,600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2607
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 66 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 138,600 €
  • Cmimi/m2: 2100€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament Klerigu në shitje 1+1, në katin e 5-të të një rezidence të projektuar për të ofruar të gjitha facillitetet e nevojshme për një jetesë komode, e cila ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 65.6 m2 dhe vjen me të gjitha komoditetet si:
1 dhomë gjumi;
1 tualet,
1 ballkon
1 dhomë pritje së bashku me këndin e gatimit;

Apartamenti ka orientim nga Jugu gjë që e ben me diellëzim natyral .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme