SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT , Tirana

Per Shitje 239,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2711
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 95 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 239,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

.Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale prej 95 m2 bruto dhe 84.2 m2 neto. Me drejtim Jug-Lindje .

Apartamenti organizohet në
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-2 ballkone të bollshëm.

Apartamenti ndodhet në katin e 7-të të një godine me ashensor .
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të kërkuara që të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme .
Ka një pamje që të dhuron qetësi dhe relaks në një zonë familjare .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme