Shitet apartament 2+1 në Qendër të Tiranës , Tirana

Shitur 214,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2264
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 110 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 214,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 110 m2, dhe organizohet në:
-2 dhoma gjumi;
-1 dhomë pritje së bashku me kuzhinën;
-1 tualet.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të aksesueshme të kryeqytetit dhe është një mundësi e mirë investimi.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library

Prona të ngjashme