JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1, GARDEN BUILDING Rruga e Kavajes, Tirana

Per Qira 800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2322
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 60 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1, pranë rrugës së Kavajës, tek një nga rezidencat më të reja dhe më madhështore të kryeqytetit.

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të banimit dhe organizohet në një sipërfaqe prej 60 m2,
me 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën si dhe 1 tualet.

Apartamenti është i pabanuar më parë dhe jepet i mobiluar sipas trendeve më bashkëkohore.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme