Vilë e bashkëngjitur në shitje, Rezidenca "Luleborë" Lunder, Tirana

Per Shitje 453,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2340
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 293 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 453,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 3

Përshkrim

Vilë e bashkëngjitur në shitje tek rezidenca "Luleborë", pranë Tegut.

Vila është 2 katëshe dhe ka një sipërfaqe ndërtimi prej 293.49 m², dhe sipërfaqe parcele 250 m².
Sipërfaqja e vilës organizohet në:

-Kati -1 përbëhet nga ambient ndenje/ palestre, 2 poste parkimi.
-Kati 0 përbëhet nga korridori, 1 tualet, studio, ambient ndenje, kuzhinë + ambient ngrënie.
-Kati 1 përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhomë matrimoniale + garderobë + banjo brenda në dhomë, ballkon, 1 tutalet në korridor.

Rezidenca është një projekt i ri me 13 vila individuale dhe 4 të bashkëngjitura, i projektuar në 6.100 m2 truall. Qëllimi i këtij projekti modern është realizimi i një shtëpie komode, pranë natyrës, me të gjitha hapësirat e nevojshme, me privatësi dhe një oborr të këndeshëm, mes kodrave me gjelberim.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme

Per Shitje $ Kontakto për cmimin
 • 370 m2
 • 3
 • 3
Per Shitje $ Kontakto për cmimin
 • 324 m2
 • 3
 • 3