Shitet Vile prane Teg 360m2 TEG, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2431
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 370 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Shitet Vile shume prane Teg,vila ka nje vendodhje shume te mir prane qenderes tregtare me te madhe ne vende ne nje kompleks vilash ne ndertim shume te bukur,Vila eshte ndertuar me cilsi dhe ka nje pocicion qe e ben jeteses shume komode prane qetsis dhe ajerit te paster,vila eshte e organizuar me nje oborr me mundesi parkimi per 4 makina dhe me lulishte eshte vile qe vete administrohet,ne katin -1 eshte nj Podrum me siperfaqe 90.7 m2 me ndricim natyrale e shfryetzueshme dhe per ambjente palestre.Kati 0 eshte i organizuar ne nje ambjente pritje dhe me Kuzhine me vete,nje studioi,nje lavanderi tualet,dhe ambjente ngrenie.Kati 1 orgnizohet ne nje dhome Matrimoniale me garderobe me vete, dhe dy dhoma gjumi dhe dy tualete.Dhe kati 2 eshte i organizuar ne nje super verande super te bukur me nje pamje 360 grad e pa penguar nga asgje per te kaluar disa momente relaksi.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme