VILË INDIVIDUALE NË REZIDENCË PRANË TEG RRUGA BERNOCA, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2409
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 442 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 6

Përshkrim

Vilë e individuale në shitje në Rezidencë , pranë Tegut.
Vila është e organizuar me 3 kate mbi tokë dhe 1 kat nëntokë dhe ka një sipërfaqe ndërtimi prej 442.37 m², dhe sipërfaqe parcele 434.8 m².

Sipërfaqja e vilës organizohet në:
-Kati -1 prej 106 m2 i cili përbëhet nga ambient palestre, koridor,tualet ,depo ,lavanderi ,ambjent teknik,depo .
-Kati 0 prej 90 m2 i cili përbëhet nga korridori, 1 tualet , ambient ndenje, kuzhinë + ambient ngrënie.
-Kati 1 prej 115 m2 i cili përbëhet nga 3 dhoma gjumi,3 tualete , koridor.
-Kati 2 prej 68 m2 i cili perbehet nga 1 dhomë matrimoniale + garderobë ,tualet e verandë .

Vila ka ashensor te brendshëm.

Cdo vile është e pajisur me fasade te ventiluar e cilesi premium te punimeve.

Rezidenca është një projekt i ri me 10 vila individuale dhe 9 të bashkëngjitura.Vilat jane 4-kateshe dhe jane te pajisura me ashensor te brendshem . Qëllimi i këtij projekti modern është realizimi i një shtëpie komode, pranë natyrës, me të gjitha hapësirat e nevojshme, me privatësi dhe një oborr të këndeshëm, mes kodrave me gjelberim. Projekti parashikohet te perfundoje ne Shtator 2023. Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme