Ambjent komercial për qira pranë Delijorgjit Rruga e Kavajes, Tirana

Dhene me qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2366
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 170 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira super ambient komercial,buzë rruge tek Delijorgji ,
Ambienti ka një sipërfaqe prej 150 m2 ne katin 2 dhe 20 m2 verandë dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi, pasi është "Open Space" dhe ka fasadë xhami tepër të favorshëm për reklaminin e biznesit.

Ambienti është pjesë e një pallati të ri e mjaft cilësor .

Preferohen kontrata afatgjatë dhe punimet e brendshme meren persipër nga qeradhënësi sipas kerkesës e nevojës se qeramarrësit

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme