APARTAMENT PËR SHITJE TE RRUGA E DIBRËS Rruga e Dibres, Tirana

Shitur 1,450 €

Karakteristikat

  • ID: REA2371
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 101 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,450 €
  • Cmimi/m2: 1450€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament me një sipërfaqe totale prej 101.2 m2 tek rruga e Dibrës, në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës.
Aparatamenti gjendet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në 2 dhoma gjumi, një ambient ndenje me një kënd kuzhine të vogël si dhe 2 tualete e ballkon .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme