Shitet Toke 10.000 m2 prane Airportit Nen Tereza Airoporti Nen Tereza, VORË

Per Shitje 30 €

Karakteristikat

  • ID: REA2382
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 10000 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 30 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet Toke trualle 10.000m2 shume prane Airoportit Nen Tereza,toka ka nje vendodhje perfekte dhe te aksesuseshme.Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekore,Vjen me cmimin per 30 euro m2 i diskukueshem.Per me shume informcion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme