Shitet Tokë 2100 m2 në Lundër RRUGA BADINI LUNDER, Tirana

Per Shitje 126,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2399
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 2100 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 126,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet toke truall 2100 m2 shume prane Rolling Hills.

Toka ka nje vendodhje perfekte dhe te aksesuseshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekore,Vjen me cmimin per 60 euro m2 i diskutueshem.

Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Prona të ngjashme