TOKË PËR SHITJE 5000 M2, NË LUNDËR Lunder, Tirana

Per Shitje 500,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2576
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 5000 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 500,000 €
  • Cmimi/m2: 100€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet për shitje tokë buze rruge, në Lundër, pranë TEG-ut, me një sipërfaqe prej 5000m2.

Toka është ideale për ndërtimin e vilave ose te rezidencave, pasi gjendet në një nga zonat më të preferuara midis ajrit të pastër dhe gjelbërimit.
Pozicioni i saj gjeografik e bën atë lehtësisht të aksesueshëm me pjesën tjetër të qytetit.

Toka gjithashtu disponon dokumentacion të rregullt dhe vjen me një çmim prej 100 Euro/m2.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Prona të ngjashme