SHITET TOKË 500 M2 NË MULLET AUTOSTRADA TIRANE - ELBASAN, Tirana

Per Shitje 75,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2480
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 500 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 75,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet toke arë 500 m2 buzë autostradës në Mullet .

Toka ka nje vendodhje perfekte dhe te aksesuseshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekore.
Vjen me cmimin per 75000 euro i diskutueshem.

Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Prona të ngjashme