Shitet apartament 3+1 në qendër të Tiranës rrug Reshit Collaku, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2430
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 162 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 ne qendër.

Apartamenti është pjesë e një godine në ndertim e sipër në qendër të Tiranës.
Apartamenti organizohet në 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ambjent pritje së bashku me kuzhinën dhe 3 ballkone me një super pamje nga qendra. Ambienti gjithashtu ka edhe ndriçim natyral.

Apartamenti ka një vendodhje perfekte dhe për ushtrimin e një aktiviteti biznesi si apatamente ditore për turistë të huaj etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme