Apartament 2+1 për shitje, në Astir Astir, Tirana

Per Shitje 152,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2503
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 122 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 152,500 €
  • Cmimi/m2: 1250€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 2+1 për shitje, në Astir.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 122 m2 dhe organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje së bashku me këndin e gatimit, 1 tualet, 2 ballkone, si dhe garderobë në dhomën matrimoniale.
Apartamenti është i investuar dhe i mobiluar sipas trendeve bashkëkohore dhe është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshëm.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme