Apartament 2+1 për shitje, në zonën e Astirit ASTIR, Tirana

Per Shitje 126,170 €

Karakteristikat

  • ID: REA2518
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 114.7 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 126,170 €
  • Cmimi/m2: 1100€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 114.7 m2 bruto dhe ndodhet në një nga komplekset më të bukura të zonës, buzë rrugës kryesore, me një planimetri të rregullt.
Është i pozicionuar në katin e 4-të me një tipologji 2+ 1 dhe organizohet në një ambient ndenje të bollshëm, kuzhinë, një korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme