APARTAMENT PER SHITJE NE ASTIR PRANE BAR BOHEM RRUGA MIKEL MARULI, Tirana

Per Shitje 118,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2504
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 127 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 118,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 2+1 për shitje, në Astir.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 127 m2 dhe neto 114 m2 dhe organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, kuzhina me këndin e gatimit më vete, 1 tualet, ballkon .
Apartamenti është pjesë e një pallati të ri me ashensor dhe është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshëm.
Ndodhet në katin e 7-të jo të fundit me orientim jug-perëndim me dy ballkone.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme