Jepet me qira apartament 2+1 tek Kompleksi Magalem Ali Demi, Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2505
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 93 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kompleksi Magalem. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 93m2 dhe ndodhet ne nje nga komplekset me te medha ne zone dhe te mire orientuar.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne pallatit te investuar dhe te mire administruar, ne nje zone shume te qete. Apartamenti eshte i sapo mobiluar per here te pare dhe i pa banuar. Ka nje mobilim shume te mire dhe nje orientim veri-perendim, me ndricim natyral shume te mire.

Ne cmim eshte i perfshire edhe 1 post parkimi.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme