SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIELLIT Kodra e Diellit, Tirana

Per Shitje 125,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2541
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 90 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 125,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje ku perfshihet dhe ambienti i gatimit, shoqerohet dhe me 1 ballkon mjaft funksional. Apartamenti ka gjithashtu dhe nje ballkon te mbyllur ne shfrytezim. Apartamenti eshte i rikonstruktuar nga e para si dhe disponon certifikate pronesie.

Ndodhet prane rezidennces Kodra e Diellit, ne nje nga zonat me te kerkuara ne kryqytet dhe ka diellzim gjate gjithe dites.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme