Shitet apartament 2+1 tek JOY Residence TEG, Tirana

Per Shitje 265,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2544
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 106 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 265,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek JOY Residence , me një siprfaqe totale prej 106 m2.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi,
-1Ballkon .
-1 Tualet;

Ndodhet në katin e 2-të me orientim Jug-Lindje që e bën të ketë ndriçim e ajrim natyral.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara , për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme