Zyrë me qira pranë Delijorgjit, Alpas Center Delijorgji, Tirana

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2678
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 150 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Zyra ka sipërfaqe 150 m2 dhe është i ndarë në 3 ambiente, si dhe 2 tualet.
Zyra ndodhet në katin e tete pranë qendrës se biznesit Alpas e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme