JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 MBI QENDREN KRISTAL , Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

  • ID: REA2693
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 103 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1+2 te Qendra Kristal, me një siperfaqe prej 103m2.
Apartamenti është i sapoarreduar dhe i pabanuar me parë.


-Ndodhet në katin e 2-te në një zonë shumë të qetë.
-Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme dhe ndriçim natyral.
-Të dyja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral.
-Izolim i plote termik dhe akustik
-Orientim veri-jug me pamje te papenguar ndricimi dhe ajrosjeje


Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme