APARTAMENT 3+1 PËR QIRA, PRANË KOMUNËS SË PARISIT Komuna e Parisit, Tirana

Per Qira 550 €

Karakteristikat

  • ID: REA2655
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 130 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 550 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament për qira pranë Komunës së Parisit, me një sipërfaqe totale prej 130 m2, i cili organizohet në:

-3 dhoma gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualete;

Apartamenti jepet i mobiluar, në katin e 2-të dhe gjendet në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit.


Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme