Apartament ne shitje 1+1 te Komuna e Parisit. , Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

 • ID: REA1801
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 58 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar . Eshte pjese e nje kompleksi te ri i ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Kompleksi eshte i pozicionuar ne fillim te Komunes se Parisit . Apartamenti nuk ka ballkon . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Historic area
 • Police
 • Public Library

Prona të ngjashme