Apartament ne shitje 2+1 prane Liqenit te Thate. , Tirana

Per Shitje 1,300 €

Karakteristikat

  • ID: REA1842
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 125 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,300 €
  • Cmimi/m2: 1300€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1 prane Liqenit te Thate. Apartamenti ka siperfaqe 125 m2, i organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te paisur me ashensor dhe ka orientim lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara duke ofuar nje jete te qete dhe komode.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit +355684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme