Zyre me qera prane 21 -Dhjetorit. , Tirana

Per Qira 1,800 €

Karakteristikat

 • ID: REA1867
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 180 m2
 • Dhoma: 180
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,800 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre me qera prane 21 -Dhjetorit.Zyra ka siperfaqe 180 m2 dhe eshte e organizuar si open Space , gjithashtu ka edhe nje kend gatimi i cili eshte ne funksion te zyres . Zyra eshte teresisht e investuar . Vlera e publikuar eshte Bruto .Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990 ose ne email : [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme