Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,100 €

Karakteristikat

 • ID: REA1882
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 90 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,100 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma matrimoniale dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre shume cilesore dhe teper te rehatshme . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore , ofron siguri dhe kualitet jetese sipas standarteve bashkekohore . Ne vlreren e publikuar jane te perfshira taksat dhe nje post parkimi . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990 ose ne email: [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme