Apartament me qera ne Prishtine ! , Tirana

Per Qira 1,700 €

Karakteristikat

 • ID: REA2104
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 170 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,700 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne Prishtine ! Apartamenti ka siperfaqe 170 m2 , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe veranda , me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe tre tualete . Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te vitit 2022 te pozicionuar ne qender te Prishtines . Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra , per klinike mjekesore , si dhe per banim . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital

Prona të ngjashme