Zyre me qera ne Bllok ! , Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

 • ID: REA1944
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 130 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,200 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera ne Bllok ! Ambjenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te tre ambjentet e tjera dy ballkone dhe dy tualete .Zyra ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ri i cili eshte i pozicionuar ne zemer te bllokut eshte lehtesisht i aksesushem me institucionet dhe zonat kryesore te qytetit . Pallati eshte i ndertuar sipas standarteve te larta Europiane . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme