Apartament me qera ne Bllok ! , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1894
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 140 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Dhoma matrimoniale ka ballkon te dedikuar . Apartamenti eshte i mobiluar me firniture teper cilesore e cila e ben aparatmentin te rehatshem . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i cili eshte i surveniuar 24hr me kamera . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Airport
 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme