Apartament me qera ne Bllok ! Bllok, Tirana

Per Qira 1,300 €

Karakteristikat

 • ID: REA2057
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 130 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,300 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Korridori ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit nga te cilat dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte i sapo arreduar me firnitura te cilesise premium te markave Italiane . Apartamenti eshte teper komod dhe eshte pjese e nje pallati te ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore i cili ofron siguri 24 dhe te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Airport
 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme