Vile Luksoze per shitje prane Rolling Hills. Rolling Hills, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1895
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 438 m2
  • Dhoma: 6
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Vile Luksoze per shitje prane Rolling Hills. Vila ka siperfaqe te brendshme 438 m2 dhe 1025m2 oborr. E perbere nga gjashte dhoma , nga te cilat tre jane dhoma gjumi ,nje palester, nje playroom, nje studio. Kuzhina dhe salloni i ndenjes jane te veçuara. E gjithe vila eshte e mobiluar mobilje te firmes Poliform, kuzhina Ernestomeda, elektroshtepiaket te firmes Miele, etj. Vila disponon sistem ngrohje nga dyshemeja Vailant, sistem panele diellore per ngrohje te ujit, sistem filtrimi gjerman te ujit, sistem alarmi qendror dhe smart home, sistem baterie ne rast mungese energjie per shtepine deri ne 6 ore, sistem audio music brenda dhe jashte viles,sistem pastrimi qendror gjerman, sistem kamerash night vision. Oborri i viles me nje siperfaqe te konsiderueshme ofron nje pamje relaksuese mes pishines dhe hapsires se gjelberimit.Rolling Hills Luxury Residences krijon një komunitet me një përvojë jetese luksoze dhe të sigurtë, i pozicionuar në zonë te mrekullueshme midis ajrit te pastër, natyres dhe gjelbërimit.Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit +355684073990 ose ne email [email protected] .

Prona të ngjashme