Zyre me qera tek Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center. Bulevardi Gjergj Fishta , Alpas Center, Tirana

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1897
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 187 m2
  • Dhoma: 6
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera tek Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center. Ambienti ka siperfaqe 187.16 m2 dhe eshte i ndare ne gjashte ambiente dhe disponon dy tualete. Zyra ndodhet ne katin e dyte prane qendres se biznesit Alpas e cila eshte nje qender biznesi me kushte te larta sigurie dhe administrim perfekt. Qendra disponon dy ashensore ne funskion te zyrave. Zyra jepet me qera e mobiluar si ne foto ose bosh ne varesi te kerkeses se klientit.Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin e celularit +355684073990 ose ne email [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme