Jepet me qira zyrë tek Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center. Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirana

Per Qira 2,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2318
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 190 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,500 €
  • Cmimi/m2: 12€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Zyra ka sipërfaqe 190m2 dhe është i organizuar kryesisht si "Open Space", 2 ndarje të vogla që shërbejnë për kuzhinën dhe për sallën e mbledhjeve, si dhe 2 tualete.

Zyra ndodhet në katin e tretë pranë qendrës se biznesit Alpas e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.
Qendra disponon dy ashensorë në funksion të zyrave.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • View to River

Prona të ngjashme