Jepet zyrë me qira tek Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center. Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2290
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Zyra ka sipërfaqe 100 m2 dhe është i ndarë në 3 ambiente, si dhe 1 tualet.
Zyra ndodhet në katin e dytë pranë qendrës se biznesit Alpas e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.
Qendra disponon dy ashensore në funksion të zyrave.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • Air Conditioning
  • Lift

Prona të ngjashme