Jepet zyrë me qira tek Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center. Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

Per Qira 2,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2301
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 200 m2
  • Dhoma: 5
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,400 €
  • Cmimi/m2: 12€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Zyra ka sipërfaqe 200 m2 dhe është i ndarë në 5 ambiente, si dhe 3 tualete.
Zyra ndodhet në katin e tetë pranë qendrës se biznesit Alpas e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.
Qendra disponon dy ashensore në funksion të zyrave.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • View to River

Prona të ngjashme