Apartament me qera ne Bllok ! , Tirana

Per Qira 1,400 €

Karakteristikat

 • ID: REA1900
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 145 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne Bllok ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites e cila ka fasade xhami me pamje piktoreske te qytetit. Kendi i gatimit eshte pjese e dhomes se dites , kuzhina eshte ne forme ishulli e cilesise premium . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firnitutre te cilesise premium . Aparatmemti eshte pjese e nje pallati i cili eshte i pozicionuar ne zemer te bllokut i cili eshte i aksesushem me zonat dhe institucionet kryesore te qytetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme

Per Qira $ 1,200 €
 • 130 m2
 • 2
 • 2
Per Qira $ 1,500 €
 • 140 m2
 • 3
 • 2