Zyre me qera tek Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center. , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2014
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 82.5 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre me qera tek Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center.
Zyra ka siperfaqe 82.5 m2 dhe eshte i ndare ne 3 ambiente, nje arkive si dhe nje tualet. Zyra ndodhet ne katin e dyte prane qendres se biznesit Alpas e cila eshte nje qender biznesi me kushte te larta sigurie dhe administrim perfekt. Qendra disponon dy ashensore ne funskion te zyrave. Zyra jepet me qera e mobiluar si ne foto ose bosh ne varesi te kerkeses se klientit. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin e celularit +355684073990 ose ne email [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme