Apartament me qera ne afersi te Plazes ! , Tirana

Per Qira 900 €

Karakteristikat

 • ID: REA2062
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 96 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 900 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te Plazes ! Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre teper komode . Ofron pamje piktoreske te qytetit . Eshte pjese e nje ndertese e cila ofron standarte bashkekohore dhe siguri 24hr . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme