Apartament me qera ne Qender te Tiranes ! , Tirana

Per Qira 850 €

Karakteristikat

 • ID: REA1863
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 850 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne Qender te Tiranes ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni i cili ofron pamje te qytetit . Me pas dhoma e dites ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit ajo matrimoniale dhe dhoma e femijeve e cila eshte e pa mobiluar , mobilimi eshte lene ne varesi te preferences se klientit . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre shume te rehatshme . Pallati ne te cilin ndodhet eshte i ndertuar sipas standarteve bashkekohore dhe ofron siguri 24 hr . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • School

Prona të ngjashme