Jepet me qira ambient per zyre prane Torre Drin. Qender te Tiranes, Tirana

Per Qira 2,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1856
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 197 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira ambient per zyre prane Torre Drin.Ambienti ka nje siperfaqe prej 197.3 m2. Ambienti eshte totalisht i investuar ne menyre teper cilesore dhe disponon sistem kondicionimi qendror. Ambienti ka orientim Jug -Lindje gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te mire te dites. Ambienti eshte pjese e nje qendre biznesi ne qender te Tiranes qe ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme