APARTAMENT 1+1 PËR QIRA, NË QENDËR Myslym Shyri, Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

  • ID: REA2638
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 74 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 për qira, në qendër, me një sipërfaqe totale prej 74 m2.

Apartamenti organizohet në 1 dhomë gjumi të bollshme e përshtatshme për 4 persona, 1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit, 1 ballkon, si dhe 1 tualet.

Ajo çfarë e bën këtë apartament interesant, është investimi i brendshëm që ofron komoditet maksimal, si dhe vendodhja fantastike shumë pranë sheshit "Skenderbej".

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • City Center

Prona të ngjashme