Apartament per shitje 1+1 tek Unaza e re Rruga Teodor Keko, Tirana

Per Shitje 1,250 €

Karakteristikat

 • ID: REA2068
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 65 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,250 €
 • Cmimi/m2: 1250€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament per shitje 1+1 tek Unaza e re. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjese cila eshte se bashku me kuzhinen , 1 dhome gjumi , nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri i vitit 2022 i cili eshte buze rruges kryesore pallati i cili quhet pallati me ngjyra.. Zona ne te cilen ndodhet eshte nder zonat me te preferuara per shkak te faciliteteve qe ofron. Apartamenti disponon cilsine me te larte te ndertimit duke permendur ketu fasaden e jashtme te ventiluar, xhama tripleks me gaz argon, ashensor me cip, dera e jashtme kryesore me cip, dalje emergjence etj. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni : +355684073990 ose ne email:[email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain
 • View to River

Prona të ngjashme