Apartament per shitje te Joy Rezidenc ! , Tirana

Per Shitje 285,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2096
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 94 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 285,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament per shitje te Joy Rezidenc ! Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e ndertuar me standarte ne stilin vienez . Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i investuar dhe i projektuar me arkitekt . Aktualisht apartamenti eshte i dhen me qera ne vleren 1200 Euro per nje afat 2-vjecar . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Historic area
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme